Спецкурси | Английский в Полтаве

Спецкурси

Останнім часом все більше людей складають міжнародні іспити з англійської мови. Комусь сертифікат потрібен для самостверждення, комусь для роботи чи навчання закордоном або ж для іміграції чи просто для успішної кар’єри.

Як правило, вибір екзамену залежить від мети, яку ви ставите перед собою. Так, для іміграції, навчання чи роботи закордоном зазвичай потрібен сертифікат TOEFL чи IELTS.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) — стандартизована система тестів для іноземців на знання англійської мови, розроблена американською компанією Educational Testing Service (ETS). Проходження даного тесту є обов’язковимtoefl_header_logo_150x72 для іноземців, які бажають розпочати навчання насамперед у вузах США чи Канади або влаштуватися на роботу закордоном. Більш того, результати TOEFL визнаються у більш ніж 100 країнах світу, що робить його одним з найпопулярніших тестів на знання англійської мови.

IELTS (InteIELTSlogornationa Language Testing System) — ще одна міжнародна система тестування з англійської мови для іноземців, які збираються імігрувати чи навчатися в англомовному середовищі. І хоч IELTS з’явився пізніше за TOEFL, він набуває все більшої популярності. Тест IELTS може знадобитися тим, хто планує подавати документи на іміграцію до Великобританії, Канади, Австралії, Нової Зеландії чи навчатися у канадських, австралійських, новозеландських, американських, британських чи ірландських університетах. Крім того, сертифікат IELTS визнають роботодавці у таких країнах як Данія, Італія, Польща, Туреччина тощо.

Test DAF (Deutsch als Fremdsprache) — це аналог американського TOEFL чи англійського IELTS, розроблений інститутом DAF для іноземних абітурієнтів. Його мета — всебічна оцінка володіння німецькою мовою: навичок аудіювання, читання, письма та усного мовлення. Сертифікат Test DAF визнається у всіх вузах Німеччини і є доказом високого рівня володіння німецькою мовою.

Випускний клас? Тоді час готуватися, бо зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з англійської мови — то справа нелегка. По-перше, тест вимагає високого рівня знань лексики та граматики. По-друге, необхідно зрозуміти його структуру, щоб правильно заповнювати бланки відповідей і встигнути з усіма завданнями. Але якщо з усім ознайомитися заздалегідь, все виявиться не таким вже й страшним, головне вчасно звернутися до Poltava School of English і ми допоможемо вам досягти достойних результатів з даної дисципліни.