Лінгвоцентр

Лінгвоцентр

У сучасному світі важко обмежитись знанням лише однієї іноземної мови, навіть такої всеосяжної як англійська. Тому опанувавши мову Шекспіра, варто обрати для себе ще одну неповторну квітку в букеті європейських мов.forlanguage А, можливо, й не одну. Не випадково ХХI століття було проголошене ЮНЕСКО століттям поліглотів.

FranceФранцузькою мовою розмовляють на п’яти континентах земної кулі (близько 120 мільйонів людей). Цією мовою користуються на міжнародних симпозіумах з психології, мовознавства, філософії, медицини, права. А також в ділових колах Європи, Канади та Африки. Вона є однією з офіційних мов ООН. Крім того, краса та вишуканість французької зробили її мовою дипломатів і просто культурних людей.

books3
Німецька мова посідає почесне друге (після англійської) місце як мова ділового спілкування. Нею активно користуються в різноманітних сферах бізнесу – від фінансів до фармацевтичного виробництва. Багато технічних документів та інструкцій укладаються саме німецькою.

Spain.jpg
Іспанською мовою розмовляють жителі більш ніж 20 країн світу, тобто 10% населення нашої планети. Знання іспанської дозволить вам вільно почуватися як на ділових конференціях (адже іспанська є офіційною мовою багатьох міжнародних організацій), так і на екзотичних курортах (між іншим, іспанські курорти – одні з найпопулярніших у світі: їх відвідують більш ніж 40 мільйонів туристів щороку).

Отже, французька, німецька чи іспанська? Вибір за вами!

Залишити відгук

*