Питання-відповідь

Питання-відповідь

1. Чи є у вас ліцензія на викладання?

Відповідно до норм чинного законодавства України, ліцензування освітніх закладів, що не видають диплом державного зразка та не присвоюють випускникам кваліфікацію, не передбачено. ПП «Полтавська школа англійської мови» належить саме до таких установ.

2. Якого типу у вас сертифікат та що він дає?

Після успішного складання екзамену по закінченню курсу, студенти отримують сертифікат Poltava School of English. У сертифікаті вказується кількість відвіданих занять та рівень володіння мовою.

3. Яку методику ви використовуєте?

В процесі навчання використовуються різноманітні методики, проте в основі лежить комунікативна методика, яка давно працює в США та Європі. Ця методика передбачає максимальне заглиблення в мовний процес, зведення використання рідної мови на занятті до мінімуму, рівно як і механічних репродуктивних вправ. На заняттях ми порівнюємо та аналізуємо, обігруємо ситуації з реального життя, дискутуємо, створюємо власні проекти і презентації. В процесі навчання розвиваються усі мовленнєві навички: письмо, читання, говоріння, сприйняття на слух. Ми маємо в своєму розпорядженні величезну бібліотеку методичної літератури, матеріали з інтернет-сайтів та власні ідеї і розробки, якими регулярно обмінюються викладачі на наших методичних тренінгах.

4. Хто ваші викладачі?

Головними критеріями підбору викладачів ми вважаємо глибоке знання мови, володіння тренінговими методиками, креативність та готовність зростати в професійному плані. Переважна більшість викладачів мають досвід навчання в англомовних країнах, а також міжнародні сертифікати, що підтверджують їх високий професійний рівень.

5. Що ви видаєте після здійснення оплати і чи підписується договір?

Оплата здійснюється після першого пробного заняття готівкою адміністратору офісу, який вносить дані про оплату в загальний реєстр груп та щоденний фінансовий звіт. За законом про приватне підприємництво за вимогою клієнта представник нашої організації (адміністратор філії) повинен видати квитанцію про сплату послуги. Тобто цей документ не є обов’язковим, а видається за бажанням. Договір з кожним студентом не укладається. По-перше, для того щоб уникнути формальностей, якими так багате життя держзакладів в Україні, по-друге, щоб заощадити ваш і наш час. Проте в кожному офісі є бланк типового договору, тому якщо наявність договору для вас є дійсно важливою – домовтесь з адміністратором про його підписання.

6. А якщо за мене сплачує компанія?

Якщо за вас сплачує компанія, в якій ви працюєте, договір обов’язково укладається. До договору додається рахунок та належна бухгалтерська документація нашої організації.

7. На який час можна брати диск? І на яких умовах?

У нашій бібліотеці є кілька сотень дисків з відеофільмами, проте для того, щоб підтримувати офіс та бібліотеку в порядку, постійно мати великий вибір примірників і задовольняти велику кількість студентів, від адміністраторів вимагається дотримуватись певних корпоративних правил ведення бібліотечного реєстру. А саме, на руки видається лише один диск за один раз під завдаток 30 грн. Всі матеріали видаються максимум на 2 тижні, потім можна зробити обмін або забрати завдаток. Якщо матеріали з бібліотеки не були повернені вчасно, завдаток студенту не повертається.

8. Що таке спецкурси та як на них записуватись?

Спецкурси – це додаткові, факультативні заняття на теми, що входять до основної програми. Вони поділяються на два види: лексичні і граматичні. Відвідувати їх не обов’язково але, безумовно, корисно і цікаво. Для того, щоб можна було збалансувати кількість людей на заняттях, працює система реєстрації на спецкурси. За 1-6 днів до початку заняття треба записатись у адміністратора офісу особисто або по телефону. Розклад спецкурсів розміщується на нашому сайті та інформаційних дошках в офісах.

9. З чого складається вступне тестування? Чи обовя’зково його проходити?

Вступне тестування (placement test), обов’язкове для усіх, хто бажає у нас навчатися, складається з двох частин: письмового тесту, що охоплює лексико -граматичний аспект мови, і співбесіди, метою якої є тестування ваших розмовних навичок. За результатами вступного тестування визначається рівень вашої підготовки, після чого вам неодмінно запропонують відповідну групу за рівнем та віком.

P.S. Тестування, ясна річ, не проводиться, якщо ви мову ніколи раніше не вивчали.

10. Як довго треба навчатися, щоб вивчити англійську мову?

Вивчення мови здійснюється за рівнями, отож тривалість навчання залежить від того, який рівень Ви маєте на початок навчання. Якщо навчатися два рази на тиждень, то один рівень можна засвоїти за 4-6 місяців. Визначити Ваш рівень допоможе тестування.