Французька мова, вивчити французьку мову в Полтаві | psenglish

Курси французької

Курси французької мови в м. Полтаваfrenchflag_big

 belleville

Французька мова вважається гарною та мелодійною. Проте процес вивчення її доволі складний – тому треба серйозно підійти до занять. Ми пропонуємо вашій увазі курси французької мови, які розроблялись фахівцями з урахуванням особливостей лексики та граматики. Ми зробимо все для того, щоб ви змогли розуміти мову якомога швидше. Кожне заняття максимально продумане, а саме навчання проходить у дружній приємній атмосфері.

Чому варто вивчати французьку мову?

Уроки французької мови сьогодні викладаються в багатьох школах. Однак отримати повноцінні та комплексні знання таким чином неможливо. Треба застосовувати сучасний підхід та актуальні методики, щоб покращити свій словниковий запас та знання граматики. В чому переваги вивчення французької мови?

 1. Французька мова є офіційною в більше як 20 країнах по всьому світу. Окрім того, вона вважається другою найпопулярнішою мовою для вивчення після англійської. Знання, отримані на наших курсах, допоможуть вам порозумітись з іноземцями під час подорожей та знайти нові цікаві знайомства.
 2. Знання французької мови допоможе всім, хто хоче вивести свій бізнес на новий рівень. Тепер ви зможете залучати до співпраці іноземних бізнес-партнерів та поширювати свій товар на більш широку аудиторію.
 3. Робота за кордоном. Щоб працевлаштуватись у франкомовній країні, важливо бути хорошим спеціалістом. Але не менш важливо при цьому вільно володіти французькою мовою.
 4. Фільми, книги. Бажаєте дивитись французьке кіно чи читати, наприклад, поезію Поля Верлена мовою оригіналу? Уроки французької мови допоможуть вам заглибитись в атмосферу твору та зрозуміти деталі, що втрачаються під час перекладу.
 5. Тренування пам’яті. Вивчення нових мов – це завжди виклик для роботи мозку. В результаті ви зможете покращити свою пам’ять та логічне мислення.
 6. Навчання. Сьогодні багато університетів відкривають свої двері для іноземних студентів. І ВНЗ Франції не є винятком. Існує безліч програм для бакалаврів, магістрів та аспірантів, що дозволяють студентам поїхати на навчання в університет своєї мрії. Звісно, щоб навчатись у Франції, необхідно добре знати мову – самої англійської тут буде недостатньо.

Окрім того, не варто забувати, що французька – це красива мова, яка, попри складність у вимові, подобається мільйонам людей по всьому світі. Тому неважливо, з якою метою ви записуєтесь на курси – для навчання, роботи чи просто для себе – знання французької ніколи не буде зайвим та безсумнівно знадобиться вам протягом життя.

Найкращі курси французької мови

Вивчити французьку мову ви зможете, завітавши на наші курси. Чому саме Полтавська школа? Всі наші випускники відзначили декілька переваг навчання у нас:

 1. Так ми зможемо зрозуміти, чи потрібна вам французька мова з нуля, чи у вас вже є знання певних тем.
 2. Позитивна атмосфера під час наших занять дозволяє студентам розслабитись та швидше засвоювати матеріал.
 3. Курси складаються з різних типів занять, щоб ви могли покращити письмо, розмовну мову, читання французькою тощо.
 4. Доступна вартість – дешевших курсів з такою повноцінною та комплексною програмою просто не існує!
 5. Неважливо, який рівень знань ви маєте. Ми пропонуємо як курси французької для початківців, так і уроки для тих, хто хоче просто покращити вже наявні знання.

Уроки французької з найкращими викладачами та носіями мови допоможуть вам опанувати чи поглибити знання та мати змогу вільно подорожувати та знайомитись з новими людьми. Навчатись ще ніколи не було так легко та приємно. А отриманий після проходження курсу сертифікат свідчитиме про ваш рівень володіння французькою та стане сходинкою до підкорення нових вершин!