Курси польської мови в Полтаві по доступній ціні | psenglish

Курси польської

Курси польської мови в м. Полтава

Польський 2019_n

Якщо ви бажаєте відвідати Польщу (для навчання, роботи чи просто задля відпочинку), знання мови зробить вас більш впевненим в собі під час поїздки. Важливою перевагою польської мови є той факт, що вона трохи схожа на українську (як лексикою, так і граматикою), тому у вас є нагода отримати базові знання для подорожі у вкрай короткий термін.

Ми пропонуємо вашій увазі курси польської мови, розраховані на всіх охочих до нових знань. Програма розроблена досвідченими спеціалістами, які врахували всю специфіку мови та продумали все до найменших дрібниць.

Переваги вивчення польської мови

Внаслідок підписання угоди про безвізовий режим перетинати кордон з Європою стало набагато простіше. Саме тому багато українців відправляються до Польщі – хтось на навчання в університеті, хтось на заробітки, а хтось – для того, щоб насолодитись архітектурою Вроцлава чи Гданська або атмосферою Кракова. Погодьтесь, що не знаючи мову зорієнтуватись в новому місті буде доволі складно.

Курси польської мови (Полтава) – це відмінна нагода опанувати нову мову в веселій та дружній атмосфері.

Чому саме польська?

  1. Гранти та стипендії. Багато польських університетів пропонують студентам вигідні умови для навчання. Окрім того, багато українських ВНЗ співпрацюють із польськими, внаслідок чого студенти можуть поїхати вивчати певний курс по програмі обміну.
  2. Міжнародна співпраця. Багато бізнесменів погодяться з тим, що співпрацювати з закордонними фірмами – це чудова нагода вивести свою справу на новий рівень. Знання, які ви отримаєте, проходячи курси з польської мови, допоможуть вам знайти нових бізнес-партнерів.
  3. Подорожі. Скільки чудових міст ви зможете відкрити для себе, перетнувши кордон з Польщею. Це і сучасна Варшава, і старий Краків, північний Гданськ – ви закохаєтесь в цю країну, а знання мови дозволить вільно спілкуватись з місцевим населенням і поринути в атмосферу країни.
  4. Для досвіду вивчення нової мови. Вивчення іноземних мов позитивно впливає на роботу мозку – утворюються нові нейронні зв’язки, які покращують нашу пам’ять та логічне мислення. Окрім того, сьогодні ви можете стати викладачем польської мови в школи чи дитячому садочку – вона поступово запроваджується як іноземна мова для вивчення.

Чому саме ми?pol

Курс польської мови, який пропонує своїм учням Полтавська школа – це комплексна програма, розрахована на будь-який рівень знань. Чому варто обирати саме нас?

  1. У нас працюють викладачі, для яких рідною є польська мова. Курси з носіями мови – чудовий шанс швидше опанувати програму. Адже так ви зможете чути, як говорять місцеві жителі, вловлювати діалекти та особливості звучання слів.
  2. Курс з вивчення польської мови проводиться фахівцями своєї справи. Якщо ви не до кінця панували матеріал, викладач відповість на всі питання та допоможе розібратись в темі.
  3. Перед початком курсів проводиться тестування, в результаті якого можна з’ясувати, на якому рівні знаходяться ваші знання польської мови.
  4. Індивідуальний підхід. Ми узгоджуємо програму з кожним студентом. Таким чином ви можете вказати теми, які б хотіли пройти поглиблено, а які – поверхнево.
  5. Доступна вартість навчання. Ви не зможете знати курси з такою ж програмою та професійним підходом дешевше, ніж у нас.