Викладачі

Викладачі

Головні критерії, якими ми керуємося при підборі викладачів – це енергія, професійне володіння предметом, лідерство, активна життєва позиція. Деколи цю сукупність ще називають «талантом». Отже, можемо вважати, що ми вимагаємо від претендентів на наші вакансії, як мінімум, бути талановитими. Ми переконані, що молода амбітна особистість має купу переваг над викладачем з двадцятирічним стажем. По-перше, вона прагне змінюватись і вчитись, по-друге, вона є цікавою для аудиторії, по-третє, вона говорить «однією мовою» з нашими студентами і здатна створити здорову демократичну атмосферу.

Наша школа приділяє велику увагу професійному розвитку та вдосконаленню персоналу. Викладачі Poltava School of English постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи різноманітні семінари, присвячені найновішим методикам викладання. За одинадцять років існування школи всі наші спеціалісти мали можливість побувати на тренінгах, котрі були організовані видавництвами Oxford University Press, Cambridge University Press, Express Publishing, Pearson Longman. Всі викладачі мають відповідні сертифікати. Деякі з наших спеціалістів отримали міжнародні сертифікати CELTA та TKT, закінчивши спеціалізовані курси для викладачів. Крім того, у Poltava School of English працює цілий методичний відділ, який організовує тренінги для викладачів мінімум двічі на місяць та проводить індивідуальну роботу з кожним викладачем. Але, якщо чесно, ніщо не стимулює краще, ніж здорова внутрішня конкуренція.

Ми регулярно запрошуємо тренерів викладачів з-за кордону. В різний час в нашій школі працювали Хайнц Вайдкун (2007,2010), професор, тренер викладачів зі Швейцарії, Пет Річардсон (2007), професор, тренер викладачів з Великобританії, Керол Кеннеді (2005,2008), викладач з США, Сіна Стіфлер (2012), професор, тренер викладачів зі Швейцарії .

Наш колектив – це дружня, згуртована команда однодумців, що об’єднали свої зусилля для досягнення нашої головної мети – отримання нашими студентами максимальних результатів у вивченні мови в найкоротший термін.

 

 Левенець Юлія Ростиславівна

Methodologist, Teacher Trainer, Teacher of English. Старші групи та спецкурси. Викладач з 18 річним досвідом роботи. Закінчила в 1999 році Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. Має міжнародні сертифікати CELTA, TKT, Kent School of English.

CELTA L.Y   IELTS L.Y   Lardan L.Y   CELTA 2 L.YL._J._BC_IATEFL

%d0%b0%d0%bd%d0%b6%d0%b5%d0%bb%d0%b0

 Монінець (Козак) Анжела Василівна

Director of Studies, Teacher of English. Викладач з 15 річним досвідом роботи. Добре володіє своєю справою. Завжди чуйна, доброзичлива, відповідальна, творча та ініціативна. Привітна в колективі, водночас вимоглива та строга під час уроків. Має міжнародні сертифікати.

A_V_bc  Angel_1  OUP K.A  BC A.M

%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b0%d1%88%d0%b0-%d0%b3

 Гавриленко Наталія

Працює викладачем з 2004 року. Має вищу педагогічну освіту і сертифікати міжнародного зразка (TKT і ETTO). Розглядає свою роботу як творчий процес постійного самовдосконалення і пошуку нових ідей. Переконана, що учитель та учень зростають разом, і справжнє мистецтво учителя полягає в тому, щоб надихнути учня на тривалий і змістовний діалог. Має неконтрольовану слабкість до кави, яку жартома називає творчою запальничкою.

TKT M1 N G  BC N.G  IELTS N.G.  OUP N.G

%d0%b4%d0%b0%d1%88%d0%b0

 Пидяк (Крикунова) Дар’я

Вона — молода, чарівна і завзята, Інтелігентна, вправна і проста. Від неї, наче сонце, завжди сяє Людська привітність, а також краса!

Має вищу педагогічну освіту і сертифікати міжнародного зразка ТКТ.

img017  TKT M3 K.D  UBD-Cambridge D.K  TKT M1 K.D

%d0%b0%d0%bb%d1%91%d0%bd%d0%b0

  Alyona (Olena) Kariuk

Люблю природу, культурно-массовые походы в театры и выставки, детские лагеря, Испанию и море… Люблю преподавание…Как говорят, что те, которые родились в Мексике,отлично танцуют, а те, у кого это в душе, несут это людям, и несут доброе и светлое в сердца других! Я создаю возможности! Люблю видеть удовольствие в глазах людей, когда они видят результат!

Мои группы – это мой цветок, который я посадила, и который будет цвести))). Секрет прост — командный дух, доброта, простота и лёгкость!

Мой девиз «Стремитесь к Солнцу. Возможно, вы и не достигнете его, однако добьетесь много большего, чем если бы вы не ставили перед собой такой цели.»

ALYONA_K_TKTNGL Karyuk A Longman K.AМоя мечта — найти Джина и загадать ему желание, чтобы все люди были счастливы)))

S_Y

Світлана Іванівна Півень

Занурення в англомовне середовище для вивчення іноземної це чудово, але не завжди доступно. Втім, в сучасному світі є простіші способи навчитися розпізнавати мову на слух. Це кіно і серіали.

Світлана Іванівна Півень за роки практики із учнями різного віку виокремила такі фільми для задоволення та продуктивного вивчення англійської.

🎱 Траса 60

🎭  Гарі Потер

5️⃣ П’ятий елемент

🎭 Маска

Вивчаймо разом, дивімося кіно. Буде що обговорити на уроках😉. А який з рекомендованих Світланою Іванівною фільмів 😔ваш улюблений? Пишіть у коментарях🙂

 V_S

Валерія Сергіївна Юсуфбекова

Valeria Sergeevna ділиться, що вже вчителькою, на власних уроках англійської, вона часто згадує те, як сама була дитиною. Адже необхідно ставати на місце дитини, прислухатись до його потреб та настрою – загалом, налаштуватися на хвилю учня, щоб урок минув максимально продуктивно, а матеріал засвоївся якнайкраще!

Валерія Сергіївна чекає на тебе в Poltava School of English 😉 Приєднуйся до нашої родини!

 

%d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%8f-%d1%84 Татьяна Федосеева

Маю вищу педагогічну освіту зі спеціальності «Викладач англійської, німецької мови та зарубіжної літератури». Одне з моїх захоп0001лень це вивчення та викладання іноземних мов. Це так прекрасно, коли хоббі поєднується з роботою! Окрім німецької та англійської мови, також, продовжую вивчати іспанську.t_f Люблю іноземні мови за те, що вони відкривають новий, незвичний світ в який хочеться поринати і досліджувати! Профессія викладача прекрасне також і тим, що не лише когось навчаєш, а й сам завжди відкриваєш щось нове, зустрічаєш багато нових, цікавих людей. Окрім іноземних мов, я також захоплююсь мистецтвом. Особливо люблю театр, йому присвятила 15 років. Також захоплююсь фігурним катанням. Я вважаю, що людина ніколи не повинна зупинятися, а завжди розвиватися й рухатися вперед!

L_A Лариса Олександрівна Семеног

Take it easy – девіз нашої Лариси Олександрівни. «Добра, але в міру», – говорить про себе.  Адже найкраще діти засвоюють матеріал без стресу та напруги.

Лариса Олександрівна навчає індивідуально дітей від трьох років. Тож, take it easy і приходьте на заняття.

A_V Алманова Александра Владимировна

В Школе английского языка преподает французский. В 2002 году окончила филологический факультет Полтавского национального университета, в 2003 – магистратуру там-же, имеет 11-летний педагогический стаж.

Проработав преподавателем кафедры романно-германской филологии на протяжении нескольких лет, имеет большой опыт общения с носителями языка, а именно- лекторами французских университетов и лицеев, приглашенных в Полтавский университет. Совместно с ними проводила лекционные и практические занятия для студентов 1-4 курсов.

Работа над диссертационным исследованием в сфере коммуникативной лингвистики (аспирант кафедры журналистики с 2005 по 2011 год) позволила ей применять во время занятий коммуникативный метод методически и методологически обоснованно. Но самое главное во время занатия, по мнению преподавателя, это активная интеракция – обмен мыслями и эмоциями между учителем и учеником. Своей сверхзадачей преподаватель считает формирование посредством французской речи и погружением во французский культурный социум  — формирование эрудированной и культурной личности, настоящего полиглота, жителя европейской страны.

Этой цели соответствуют также общие рекомендации преподавания языка как иностранного Речевого Совета ЕС.

 

 

m_g

Марина Гринь

«Англійська – це просто! Головне – завзята праця та позитивний настрій. Не бійтеся робити помилки» — так, я вважаю, кожен повинен підходити до цього захоплюючого процесу – вивчення іноземної мови. На своїх уроках я ж, зі свого боку, намагаюсь створити дружню, позитивну атмосферу, котра й буде сприяти наполегливій та результативній праці.

Маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Викладач англійської, німецької мови та світової літератури». На рівні з іноземними мовами важливе місце в моєму житті займають книги.

Для мене англійська – захоплення та пристрасть. І моєю метою є викликати такі самі почуття до англійської і у вас 😉

Dina Калашник Діна Анатоліївна
Ви мрієте розмовляти англійською? Welcome! Будемо навчатися у спілкуванні. Обіцяю — Вам у нас сподобається!:)Маю вищу педагогічну освіту, 12 років досвіду, пройшла навчання у Лондоні.
 Kelim_irina  Келим Ірина

Знайомтесь, справ шкільних оратор,

Келим Ірина – адміністратор!

Оптимістична і завзята, Привітна, добра, не пихата!

Відповідальна, пунктуальна, Дисциплінована, охайна.

Люблю співати, танцювати, Люблю, коли навколо свято!

Люблю сім’ю, люблю дітей, Люблю усміхнених людей!

Люблю найкращу нашу школу, Люблю я всіх і все довкола!

До нас скоріше Ви приходьте, Адміністрацію знаходьте,

Записуйтесь, не гайте час, Бо ми чекаєм саме Вас!

Изображение 003

 

Залишити відгук

*