Наші правила

Наші правила

kontrolВступне тестування (placement test), обов’язкове для усіх, хто бажає у нас навчатися, складається з двох частин: письмового тесту, що охоплює лексико -граматичний аспект мови, і співбесіди, метою якої є тестування ваших розмовних навичок. За результатами вступного тестування визначається рівень вашої підготовки, після чого вам неодмінно запропонують відповідну вам групу за рівнем та віком.

Відвідування пробного заняття допоможе впевнитись, чи підходить вам запропонована група. Коли ж ні, у вас буде можливість відвідати заняття в іншій групі вашого рівня, щоб остаточно визначитися з вибором, після чого пробне заняття в обраній вами групі автоматично перейде у категорію оплачуваних занять.

Правила школи англійської мовиОплата здійснюється помодульно/ щомісяця (1 модуль/місяць = 8 заняттям), не пізніше кожного 3-го заняття. Можлива сплата наперед за кілька модулів. В такому випадку ви отримуєте знижку, розмір якої буде залежати від кількості оплачених вами модулів.

Пропущені без поважної причини заняття підлягають 100% оплаті.

Контроль знань під час навчання здійснюється регулярно у вигляді тестів, які доcorrecting_workзволяють вам (і нам:) постійно бачити ваш прогрес у вивченні мови. По закінченні курсу провадиться комплексне фінальне тестування, що охоплює усі аспекти мови, яку ви вивчали (speaking, listening, reading & writing).

Після успішного складання екзамену по закінченню курсу, студенти отримують сертифікат Poltava School of English. У сертифікаті вказується кількість відвіданих занять та рівень володіння мовою.

Залишити відгук

*