ЗНО, IELTS, TOEFL, Test DAF, DELF

ЗНО, IELTS, TOEFL, Test DAF, DELF

Випускний клас? Тоді час готуватися, бо зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з англійської мови — то справа нелегка. По-перше, тест вимагає високого рівня знань лексики та граматики. По-друге, необхідно зрозуміти його структуру, щоб правильно заповнювати бланки відповідей і встигнути з усіма завданнями. Але якщо з усім ознайомитися заздалегідь, все виявиться не таким вже й страшним, головне вчасно звернутися до Poltava School of English і ми допоможемо вам досягти достойних результатів з даної дисципліни.

Останнім часом все більше людей складають міжнародні іспити з англійської мови. Комусь сертифікат потрібен для самостверждення, комусь для роботи чи навчання закордоном або ж для іміграції чи просто для успішної кар’єри.

Як правило, вибір екзамену залежить від мети, яку ви ставите перед собою. Так, для іміграції, навчання чи роботи закордоном зазвичай потрібен сертифікат TOEFL чи IELTS.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) — стандартизована система тестів для іноземців на знання англійської мови, розроблена американською компанією Educational Testing Service (ETS). Проходження даного тесту є обов’язковимtoefl_header_logo_150x72 для іноземців, які бажають розпочати навчання насамперед у вузах США чи Канади або влаштуватися на роботу закордоном. Більш того, результати TOEFL визнаються у більш ніж 100 країнах світу, що робить його одним з найпопулярніших тестів на знання англійської мови.

IELTS (InteIELTSlogornationa Language Testing System) — ще одна міжнародна система тестування з англійської мови для іноземців, які збираються імігрувати чи навчатися в англомовному середовищі. І хоч IELTS з’явився пізніше за TOEFL, він набуває все більшої популярності. Тест IELTS може знадобитися тим, хто планує подавати документи на іміграцію до Великобританії, Канади, Австралії, Нової Зеландії чи навчатися у канадських, австралійських, новозеландських, американських, британських чи ірландських університетах. Крім того, сертифікат IELTS визнають роботодавці у таких країнах як Данія, Італія, Польща, Туреччина тощо.

Test DAF (Deutsch als Fremdsprache) — це аналог американського TOEFL чи англійського IELTS, розроблений інститутом DAF для іноземних абітурієнтів. Його мета — всебічна оцінка володіння німецькою мовою: навичок аудіювання, читання, письма та усного мовлення. Сертифікат Test DAF визнається у всіх вузах Німеччини і є доказом високого рівня володіння німецькою мовою.

DELF (Диплом про вивчення французької мови) та DALF (Диплом про поглиблене вивчення французької мови) –дипломи на знання французької як іноземної мови, які видаються Міністерством національної освіти Франції.

Розроблені експертами CIEP (Міжнародний центр педагогічних досліджень), сертифікати поділяються на  6 окремих рівнів згідно Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти.

Екзамени були запроваджені Міністерством Освіти Франції в 1985 році, контроль якості  проведення здійснює одна з державних освітніх установ у Парижі — Міжнародний центр педагогічних досліджень— CIEP.  DELF і DALF офіційно визнані Міністерством Освіти Франції та Європейською Радою Іноземних Мов.

Сертифікати на знання французької мови DELF/DALF видаються Міністерством освіти та молоді Франції після проходження відповідно екзамену. Дипломи DELF та DALF підтверджують рівень володіння французькою мовою кандидатів-іноземців.

 

CECRL

DELF-DALF

Користувач

 A1  DELF A1  початківець
 A2  DELF A2
 B1  DELF B1 незалежний
 B2  DELF B2
 C1  DELF C1 досвідчений
 C2  DELF C2

DELF та DALF включають в себе 6 окремих дипломів, які відповідають шести рівням «Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання.”

Екзамени приймаються в  1 186 акредитованих екзаменаційних центрах в 173 країнах світу, в тому числі в Україні.

На кожному рівні оцінюються 4 мовні навички: аудіювання та усне мовлення, читання та письмо.

Всі 6 дипломів DELF-DALF повністю незалежні. Таким чином, кандидат, в залежності від рівня, може записатись на той чи інший іспит.

Отримання диплому DELF-DALF дозволяє визначити рівень володіння мовою учбових закладів, для можливих роботодавців, а також для будь-яких інших установ.

 DELF B2 необхідний при вступі до вищих навчальних закладів Франції та франкомовних країн,  так і до численних франкомовних закладів, а також для процесу іміграції, зокрема в Квебек (більш детальна інформація тут).

 

Залишити відгук

*