Програма курсу англійська для підлітків та дорослих BEGINNER | psenglish

Рівень Beginner для підлітків та дорослих

Beginner level (в загальноєвропейській системі оцінювання знань іноземних мов відповідає рівню А1)

Програма курсу Beginner (початковий рівень) розрахована на 64 академічні години, що в середньому становить 4 місяці, за умови  проведення занять двічі на тиждень по 2 академічні години кожне (1 академічна година еквівалентна 45 хв.). Рівень розрахований на студентів, котрі раніше не вивчали англійську мову.

Розвиток навичок розмовної мови починається вже з першого заняття. Словниковий запас збагачується на кожному занятті шляхом виконання різноманітних усних та письмових завдань. По закінченні курсу в активному лексиконі студента має бути близько 1000 слів. Значна увага на даному етапі вивчення мови приділяється формуванню правильної вимови.

Завдання, що пропонуються студентам під час заняття, так чи інакше спрямовані на розвиток їхнього усного мовлення. Кожен граматичний пункт розглядається  з точки зору його практичного використання в мовленні, завдяки чому у студентів не виникає проблем щодо його засвоєння. У ході виконання завдань студенти будують діалоги та обговорюють теми в парах і групах, активно використовуючи вивчений матеріал.

У процесі навчання використовується широкий діапазон навчальної літератури, а також аудіо та відео матеріалів авторитетних британських видавництв: Headway (Oxford University Press), Opportunities (Longman), In English (Oxford University Press), Enterprise (Express Publishing).