Курсы иностранных языков в Полтаве

postheadericon Курси

У сучасному світі важко обмежитись знанням лише однієї іноземної мови, навіть такої всеосяжної як англійська. Тому опанувавши мову Шекспіра, варто обрати для себе ще одну неповторну квітку в букеті європейських мов.forlanguage А, можливо, й не одну. Не випадково ХХI століття було проголошене ЮНЕСКО століттям поліглотів.

FranceФранцузькою мовою розмовляють на п’яти континентах земної кулі (близько 120 мільйонів людей). Цією мовою користуються на міжнародних симпозіумах з психології, мовознавства, філософії, медицини, права. А також в ділових колах Європи, Канади та Африки. Вона є однією з офіційних мов ООН. Крім того, краса та вишуканість французької зробили її мовою дипломатів і просто культурних людей.

books3
Німецька мова посідає почесне друге (після англійської) місце як мова ділового спілкування. Нею активно користуються в різноманітних сферах бізнесу – від фінансів до фармацевтичного виробництва. Багато технічних документів та інструкцій укладаються саме німецькою.

Spain.jpg
Іспанською мовою розмовляють жителі більш ніж 20 країн світу, тобто 10% населення нашої планети. Знання іспанської дозволить вам вільно почуватися як на ділових конференціях (адже іспанська є офіційною мовою багатьох міжнародних організацій), так і на екзотичних курортах (між іншим, іспанські курорти – одні з найпопулярніших у світі: їх відвідують більш ніж 40 мільйонів туристів щороку).

Отже, французька, німецька чи іспанська? Вибір за вами!

 Ми пропонуємо наступні курси з вивчення іноземних мов у м. Полтава:

Загальні курси англійської мови (для дітей та дорослих)

Інтенсивні курси англійської мови (для дорослих)

Курси англійської мови для дошкільнят (з 4 років)

Загальні курси німецької мови (для дітей та дорослих)

Загальні курси французької мови (для дітей та дорослих)

—Загальні курси китайської мови

—Загальні курси іспанської мови

— Спецкурси «Easy Grammar» та «Easy Speaking»
— Безкоштовні спецкурси французької та німецької мов
Корпоративне навчання
— Розмовний клуб з носіями мови
Підготовка до ЗНО
— Переклади

З Полтавською школою англійської мови Ви отримаєте:

— Безкоштовне тестування та визначення рівня знань
— Щомісячний контроль знань
— Індивідуальний підхід до кожного клієнта
— Цікаві та максимально ефективні заняття
— Мінімум домашніх завдань
— Можливість спілкування з носіями мови
— Знижки при вивченні другої та третьої іноземної мови
— Сертифікат

Курс німецької мови

За бажанням слухачі мають змогу безкоштовно користуватися медіатекою, відвідувати всі культурні заходи, в тому числі безкоштовні додаткові заняття.

Обсяг курсу кожного рівня складає 120 академічних годин (1 акад. година = 45 хв.). Після закінчення кожного рівня проводиться заключне тестування за всіма видами мовленнєвої діяльності (говоріння, читання, письмо й аудіювання), за підсумками якого визначається якість засвоєння пройденого матеріалу і видається сертифікат міжнародного зразка.

photo_2019-09-04_10-34-38

Курс французької мови

photo_2019-09-04_10-34-39

Курси іспанської мови в м. Полтава

espana

Вітаємо зі святом 1 Вересня!

Ребята, поздравляем всех с Днём Знаний: учителей, студентов, школьников и их родителей , и ,особенно ,самых маленьких, наших первоклассников! ?????Пусть учёба будет только в радость! Желаем найти в школе самых верных друзей! Ведь порой самые искренние отношения завязываются ещё со школьной скамьи! И поверьте, это самое счастливое и беззаботное время! Деткам желаем удачи и хороших(…)

Набір на курси польської мови

Dzień dobry! Набір на курси польської мови оголошується відкритим!🇵🇱 Багато хто думає, що польська та українська мови схожі. Насправді, існує багато відмінностей. Як мінімум, алфавіт та приставка się, що вже вбудована в українські дієслова🤓 «Ja boję SIĘ” перекладається як «я боюСЯ». Щоб розуміти різницю між «ł» та «l», потрібна неабияка практика, а щоб вимовляти правильно(…)

Набір на новий навчальний рік 2019-2020

Мову ти бажаєш вчити чи про світ поговорити? Прагнеш подорожувати чи свій бізнес розвивати? Завітай у нашу школу, радість тут і сміх навколо, Будеш мови добре знати, з носіями розмовляти, Зацікавим, навчимо, у світ знань поведемо! Розпочався новий ювілейний 20-й набір на навчальний рік 2019-2020! Вивчайте з нами англійську, польську, французьку, німецьку мови. Навчаємо дорослих, школярів(…)

Програма лояльності 2019

Полтавська школа англійської мови піклується про своїх студентів та робить все можливе, щоб навчання було якомога комфортнішим. Для постійних клієнтів нашої школи діє унікальна програма лояльності, що надає суттєві переваги при оплаті навчання. Знижка «Твоя сім’я» Якщо в нашій школі навчаєтесь Ви та члени Вашої родини, кожен із них отримує 20 % знижки на оплату(…)

PSE summer memories

Попереду останні тижні літа, нам уже є що згадати: Незабутній відпочинок у морському літньому таборі Poltava school of English та у таборі Around the world in 10 days. Крім цього, наші студенти отримали сертифікати, ми всі разом ходили на телеканал, до нас приїжджали англомовні колеги. А також — екскурсії, відвідування музеїв. Отож, з користю проводили кожен(…)

Чому українці повинні стати поліглотами?

  У світі зараз погано знають іноземні мови, зазвичай через егоїзм іноземців, мовляв, «нашою англійською/китайською/іспанською і так розмовляє увесь світ, навіщо мені інша мова?». В Україні все навпаки. На жаль, для багатьох українців іноземні мови необхідні для самореалізації за кордоном, ми вчимо мови від безвиході, вони для нас порятунок. Наше горе для нас найкраща та(…)

14 Способов Запоминания Слов

Выучивание иностранных слов является необходимостью любого языка, если вы хотите, чтоб ваш словарный запас вышел за пределы багажа слов Эллочки из кинофильма «12 стульев». Однако, как порой нелегко дается запоминание новых слов, особенно мало употребляемых в разговорной речи и находящихся в «пассиве» изучающего. Для всех, кто ищет разные способы сделать изучение новой лексики более активным(…)

10 недоліків Полтавської Школи Англійської Мови

Для того, щоб заманити якомога більше студентів усі школи намагаються показати себе з найкращої сторони, при цьому «забуваючи» правдиво вказати на всі ті негаразди та недоліки, з якими потенційним студентам доведеться зустрітися. Ми ж хочемо, щоб наші студенти знали усю правду про нас. Тому читайте

Jobs

Всю жизнь мечтали преподавать? Отлично знаете английский? Любите детей? Не боитесь учиться новому? Хотите получать от работы моральное и материальное удовольствие? Тогда Вам к нам! PSE welcomes new teachers of English! For more detailed information phone 0953054503, 0501004006

Audiobooks