Корпоративне навчання англійській мові в Полтаві | psenglish

Корпоративне навчання

Корпоративcorporateне навчання англійській мові – це чудовий шанс вивести ваш бізнес на зовсім новий рівень. Головне – звернутись

 до спеціалістів, які розроблять плани уроків відповідно до потреб та вимог вашої компанії. Полтавська школа англійської мови пропонує навчання за сучасними методиками. Ми зібрали досвідчених фахівців, які зможуть покращити рівень англійської серед ваших працівників за короткий термін!

Переваги вивчення англійської в нашій школі

Якщо ви хочете покращити позиції свого бізнесу, важливо покращити навички роботи працівників компанії. Сьогодні знання англійської є таким самим базовим, як і володіння рідною мовою. Особливо, якщо ви плануєте виходити на світовий ринок чи залучати до співпраці зарубіжних клієнтів.

Важко стежити за тим, який рівень володіння іноземною має кожен працівник. Саме тому велика кількість керівників виступає за корпоративне навчання. Англійська мова (Полтава) сьогодні вивчається в багатьох приватних школа. Чому ж варто звернутись саме до нас?

 1. Великий досвід роботи. Наша школа функціонує вже понад20 років! За весь цей час ми змогли завоювати прихильність клієнтів та отримати сотні хороших відгуків.
 2. Індивідуальний підхід до занять. Вся програма розробляється вже після зустрічі та проведеного тестування. Тому ви можете бути впевненими, що ми врахуємо всі ваші побажання.
 3. Заняття з англійської мови можуть проводитись безпосередньо в офісі. Це чудова можливість для людей, які не мають часу після роботи ходити в школи іноземних мов. Наші викладачі приїдуть до вас на роботу. Якщо немає можливості організувати навчання в офісі – уроки можуть проводитись в приміщенні нашої школи.
 4. Гнучкий графік. Оговорюється з розрахунком того, до якої години працює ваша компанія.

В результаті таких занять ви зможете:

 • вести перемовини з іноземними клієнтами та бізнес-партнерами;
 • вести листування (ділове) англійською мовою без перекладача;
 • почувати себе більш впевнено під час закордонного відрядження, що безсумнівно вплине на робочий процес;
 • підготуватись до здачі іспитів з англійської (як місцевих, так і міжнародних).

Як розпочати корпоративне навчання англійської в нашій школі?

Корпоративне навчання (Полтава) англійської мови наші спеціалісти проводять в кілька етапів:

 1. Для початку необхідно з’ясувати, з якою метою ви вирішили розпочати навчання. Адже від цього буде залежати тривалість занять та програма в цілому.
 2. В результаті тестування працівників компанії ми можемо отримати інформацію стосовно їхнього володіння англійською мовою. Саме тестування може проводитись як дистанційно, так і безпосередньо в офісі.
 3. Вже після отримання результатів тесту ми зможемо створити (при необхідності) кілька навчальних груп та розробити план роботи для кожної з них. Вся програма буде залежати від того, яких результатів ви плануєте досягнути наприкінці навчання.
 4. Дата та час занять обговорюється завчасно. Це дозволяє гармонійно вписати уроки англійської мови у робочий графік.

Чим більше людей в компанії володіють англійською мовою, тим краще ваш бізнес може бути представленим для іноземних клієнтів та партнерів. На жаль, не всі мають час після роботи ходити на додаткові заняття. Тому ви можете попіклуватись про своїх працівників, надавши їм можливість вивчити іноземну мову безпосередньо в офісі.

Ми пропонуємо корпоративне навчання англійській мові в Полтаві – у школі працюють досвідчені спеціалісти, які ретельно підходять до своїх задач та гарантують бажаний результат максимально швидко.

Залишити відгук

*