Англійська для дорослих, курси англійської мови для підлітків | psenglish

Англійська для підлітків та дорослих

Рівні вивчення англійської мови

Якщо в школі діти вивчають іноземні мови з репетиторами чи у школі, то знайти, де б викладалась англійська мова для дорослих, доволі важко. А володіння мовою – можливість обирати хорошу роботу та жити повноцінним життям. Саме тому ми пропонуємо вам спеціальні курси англійської в Полтаві – індивідуальний підхід, застосування сучасних методики а досвідчені спеціалісти – тут ви зможете вивчити мову з нуля чи покращити вже наявні знання.

Чому так важливо вивчати англійську мову?

Сьогодні англійсbanner_kursyька мова супроводжує багатьох людей. Робота, книги, програми, фільми – мати можливість дивитись чи читати все в оригіналі – це мати можливість максимально розуміти головну суть.

Курси англійської мови для дорослих – це перший крок до опанування іноземної мови. Ми пропонуємо уроки, які розраховані на людей старше 16 років (якщо ви шукаєте курси для дітей – ми окремо набираємо спеціальні групи). Під час навчання ви зможете покращити свій словниковий запас, вимову, знання граматики англійської тощо.

Розмовна англійська для дорослих також має велике значення. По-перше, ви будете впевнено почувати себе в подорожах, адже майже в кожній крані можна знайти англомовних людей. По-друге, вам відкриються нові кар’єрні горизонти. Наприклад, власники бізнесу зможуть спілкуватись з іноземними клієнтами чи бізнес-партнерами. А ті, хто тимчасово в пошуку роботи, можуть знайти хорошу вакансію в міжнародній компанії.

Повірте, сьогодні вільне володіння розмовною англійською – радше необхідність, аніж рідкісне явище.

Переваги нашої школи англійської мови

Ми пропонуємо якісні та цікаві курси англійської мови для підлітків. В нашій школі працюють досвідчені фахівці, які виробили комплексну програму для покращення вимови та лексичного складу. Тому якщо ви хочете, щоб ваша дитина якомога швидше заговорила англійською – не гайте ані дня – помітні результати відзначаються вже через кілька місяців курсу.

Чому варто обирати саме Полтавську школу англійської мови?

  1. Індивідуальний підхід. Ми розроблюємо окремий план навчання для кожного учня. Це дозволяє врахувати всі ваші побажання.
  2. Досвідчені спеціалісти та дружня атмосфера. Ви завжди зможете звернутись при виникненні питань, чи в разі, якщо не змогли зрозуміти матеріал. Окрім того, під час занять в класі панує весела та розслаблена атмосфера. Це прибирає сором’язливість та допомагає легше сприймати нову інформацію.
  3. Можливість вивчати англійську з носієм мови. Це чудовий спосіб навчитись говорити та розуміти мову. Спілкуючись з носієм, результат навчання не змусить себе довго чекати.
  4. Ще одна перевага курсу «Англійська для дорослих» — ціна навчання. Важко знайти такі ж комплексні курс за нижчою вартістю.
  5. Безпосередньо перед першим заняттям ми пропонуємо нашим учням пройти невеликий текст, який визначить рівень володіння англійською мовою. Таким чином ми визначаємо як будувати програму. Можливо, вам потрібна буде англійська для дорослих з нуля. А можливо можна почати з іншого рівня.

Такий комплексний підхід дозволяє опанувати іноземну мову максимально швидко. Неважливо, який рівень володіння англійською був у вас на початку навчання – після проходження курсу ви зможете вільно спілкуватись та добре розуміти мову.

Працюючи вже понад 20 років, Полтавська школа англійської мови встигла зарекомендувати себе як якісний освітній заклад. Ми отримали кілька сотень схвальних відгуків від наших учнів та постійно вдосконалюємо методику вивчення мови. Пам’ятайте, що вчитись ніколи не пізно. Головне – знайти час, бажання та саме «свого» вчителя.

Залишити відгук

*