Англійська для дітей молодшого шкільного віку

Англійська для дітей молодшого шкільного віку

Рівні вивчення англійської мови

Запрошуємо вас та ваших дітей поринути в світ англійської мови! Загально відомо, що чим раніше діти почнуть вивчати іноземні мови, тим легше їм буде даватись сам процес, та тим швидше ви побачите результат. Адже в молодшому віці мозок швидше сприймає нову інформацію, а артикуляційний апарат легше адаптується під вимову звуків інших мов.

Команда Полтавської школи пропонує курси англійської мови для дітей молодшого середнього віку. Ми розробили спеціальну програму, яка допоможе у формі гри та цікавих вправ покращити лексичний запас та знання граматики англійської.

Чому варто записати на курси школяра?

Сьогодні знання англійської мови відкриває перед людиною нові горизонти. Нею спілкуються в усьому світі, тому у тих, хто добре володіє лексикою та граматикою, не буде проблем в подорожі чи при пошуку роботи в іноземних компаніях.

Для того, щоб знання поступали максимально органічно, необхідно приступити до навчання якомога раніше. Англійський для дітей молодшого шкільного віку – це чудова можливість приступити до навчання якомога раніше. В такому віці школярі ще не втратили активність та допитливість. Тому, якщо подати матеріал у цікавій формі, можна досягти вражаючих результатів вже за кілька місяців.

Звісно, працюючи з дітьми, важливо враховувати також особливості засвоєння інформації на тому чи іншому етапі розвитку. Тому тут треба уникати класичних уроків за партами з опитуванням біля дошки та домашнім завданням. Важливо застосувати всі канали сприйняття нового – зоровий, слуховий, тактильний.  Тобто на кожному уроці має бути елемент гри – пісеньки, настільні та рухливі ігри тощо.

Переваги нашої програми

Більшість дітей сьогодні мають уроки англійської вже від першого класу в школі. Однак далеко не всі можуть опанувати нову мову в таких умовах. Саме тому батьки обирають приватні курси, що забезпечують індивідуальний та творчий підхід до навального процесу. Вивчення англійської мови для дітей у нашій школі має безліч беззаперечних переваг:

  1. Перед тим, як взятись до навчання. Дитина проходить невеликий тест, який допомагає визначити її рівень володіння мовою. Це ідеальна можливість зрозуміти, чи необхідна школяреві програма «Англійська мова з нуля для дітей», чи дитина вже знає базову англійську.
  2. Над програмою курсів працюють досвідчені викладачі. Методика розроблена на основі розвитку психіки дитини.
  3. Ніякої нудьги на уроках! Щоб зацікавити дитину, ми придумали безліч цікавих завдань та ігор. Запевняємо, в такий спосіб матеріал засвоюється набагато швидше.
  4. Ми розуміємо, що діти молодшого шкільного віку ще адаптуються до школи, тому можуть відчувати певне навантаження в кінці навчального дня. Тому постарались внести до програми певні види активності та полегшити матеріал.
  5. В результаті навчання у школярів покращаться комунікативні навички також діти навчаться читати та писати англійською, дізнаються про базові правила граматики, з якими їм буде легше далі вивчати мову.
  6. Діти зможуть вивчати іноземну мову, спілкуючись з її носіями. Це допоможе перебороти сором’язливість та поставити правильну вимову.

Такий комплексний підхід дозволяє вивчити англійську мову для дітей максимально швидко.

Бажаєте, щоб ваша дитина добре володіла англійською мовою? На жаль, більшість шкіл не можуть забезпечити якісне навчання за сучасними методиками. Саме тому ми пропонуємо вам уроки англійської для дітей в Полтавській школі англійської мови. У нас працюють досвідчені спеціалісти, які знають особливі підходи до школярів та можуть зацікавити вашу дитину до вивчення іноземних мов.

Залишити відгук

*