Програма курсу англійська для підлітків та дорослих ELEMENTARY | psenglish

Рівень Elementary для підлітків та дорослих

Elementary level в загальноєвропейській системі оцінювання знань іноземних мов відповідає рівню А1+ чи А2)

Програма курсу Elementary (елементарний рівень) розрахований на 96 академічних годин. Тривалість курсу в середньому становить 6 місяців за умови проведення занять двічі на тиждень по 2 академічні години (1 академічна година еквівалентна 45 хв.). Курс розрахований на студентів з початковим рівнем знання англійської мови і передбачає вузький діапазон її використання. Невеликий словниковий запас складається з простих побутових висловів.

ruki_verhПо закінченню курсу Elementary студенти мають засвоїти визначену кількість простих стандартних виразів, відповідати на запитання особистого та загального характеру, розповісти про свою родину, звички й уподобання. Знання англійської мови на рівні Elementary дозволить студентам самостійно замовити їжу в ресторані, поцікавитися про місцезнаходження того чи іншого об’єкту чи здійснити покупку в магазині.

12big

Метою даної програми є розвиток усного та писемного мовлення студентів, що стосується усіх аспектів англійської мови: лексики, граматики, фонетики. Значна увага приділяється розвитку сприйняття монологічної та діалогічної мови слух. Прослуховування аудіо матеріалів англійською мовою є обов’язковою складовою кожного заняття. Словниковий запас поповнюється за рахунок виконання відповідних усних та письмових завдань. По закінченні курсу в активному лексиконі студента має бути близько 2500 слів та близько 1500 в пасивному словниковому запасі.

Граматичний матеріал присутній в усіх вправах, котрі виконує студент. Кожен граматичний пункт подається з точки зору його подальшого практичного використання в мовленні, завдяки чому у студентів не виникає проблем щодо його запам’ятовування і засвоєння.

У процесі навчання використовується широкий діапазон навчальної літератури, а також аудіо та відео матеріалів відомих британських видавництв: Headway (Oxford University Press), Cutting Edge (Longman), Opportunities (Longman), Enterprise (Express Publishing), Challenges (Longman), English in Mind (Cambridge University Press), Matrix (Oxford University Press), Language to go (Longman) In English (Oxford University Press).