10 недоліків Полтавської Школи Англійської Мови

Для того, щоб заманити якомога більше студентів усі школи намагаються показати себе з найкращої сторони, при цьому «забуваючи» правдиво вказати на всі ті негаразди та недоліки, з якими потенційним студентам доведеться зустрітися.

Ми ж хочемо, щоб наші студенти знали усю правду про нас. Тому читайте

1. Підозріло низька ціна
Мабуть дуже важко повірити в те, що нижча ціна аж ніяк не вказує на нижчу якість викладання. Насправді ж наша ціна не є низькою, а просто нормальною, адекватною, не завищеною. А ще ми з впевненістю можемо сказати, що саме завдяки великій кількості студентів, які обирають Полтавську Школу Англійської Мови, нам вдається утримувати ціни на досить низькому рівні.

2. Ніяких «100% письмових гарантій»
Знання — це важка праця як мінімум двох людей: студента та викладача. Ми можемо гарантувати відмінну кваліфікацію та рівень викладання, але другу частину кожен студент має усвідомити та забезпечити самостійно. Тільки в такому випадку можна отримати бажаний результат.

3. Філіали практично в усіх районах міста
Ми піклуємось про Ваш комфорт і цінуємо час, який немає необхідності витрачати на переїзди.

4. Ніяких «ексклюзивних високоефективних» методик
Як ми вже сказали, ми впевнені у кваліфікації та професійності наших викладачів, а також у відмінній роботі методичного відділу. Тому ніякі «ексклюзивні» методики не вигадуємо. Користуємося тим, що визнають дієвим і поки найефективнішим у всьому світі — працюй і отримаєш результат.

5. Тільки молоді викладачі
Ми уникаємо роботи з викладачами, які звикли працювати за одним підручником, налаштовані на «лекції» та метод примусу. Часто такий тип можна зустріти серед викладачів зі стажем в державних закладах. Ми працюємо виключно з молодими спеціалістами, готовими зацікавлювати та підтримувати бажання вчитися, використовуючи інтерактивні методи навчання.

6. Для трудоголіків (2 або 3 заняття на тиждень + домашка)
Неможливо вивчити мову, виділяючи для цього лише 1 годину на тиждень. Неможливо вивчити мову, не займаючись самостійно. Звісно, щодня приходити на заняття змусити наших студентів ми не можемо, але прагнемо наблизитися до ідеального формату — тому всього 2 або 3 заняття на тиждень і домашні завдання забезпечать вам максимальну зануреність у навчання.

7. Заняття бувають у вихідні дні
Переважна більшість наших студентів навчається або працює повний день. Окрім того, більшість учнів задіяні в інших гуртках: плавання, танці, малювання та інші. Через це вихідний день – це єдина можливість присвятити себе 100% вивченню англійської мови.

8. Постійне тестування студентів та викладачів школи.
Незважаючи на те, що тестування завжди є певним стресом для учнів і викладачів, воно допомагає проводити моніторинг набутих знань і рівня опанування мовою. Тест – це ефективна можливість прослідкувати за прогресом студента і підтримувати викладача «в тонусі».

9. Додаткові позакласні заходи
Для ефективного опанування мовою надається можливість витратити Ваш безцінний час на відвідування різноманітних семінарів, клубів, олімпіад, відео курсів, святкових заходів. Саме там Ви обмінюєте Ваш час на нові знання, знайомства, досвід, відпочинок і самореалізацію.

10. Тут навчаються вже всі твої знайомі і навіть твій «колишній»…
Ну а ще тут навчається ціла купа людей, яких ти поки що не знаєш. І всі вони ну надзвичайно цікаві!